Ogłoszenie

MAPKA NA SERWERZE NOWE IP ZAPRASZAMY!!!

#1 2011-08-08 16:53:33

Demon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 1
Punktów :   

Skarga Na Gracza Bombshot

Niestety Jestem Zmuszony Napisać Skargę Na Gracza : boomshot

Lecz Garcz Jest W Frakcji : Policja ( LVPD ) I ...

1. Zaczął We Mnie Strzelać Jak Tylko Wszedłem Na Parking Policyjny , Więc Uciekłem Za Filar I Zablokowałem Grę I Przy Okazji Sprawdziłem Wiadomości Na Komunikatorze GG , Kiedy Odblokowałem Grę , Strzeliłem Kilka Razy W Gracza boomshot I Go Zabiłem Po Czym , On Wsadził Mnie Na Odległość Do Jaila , Mówiąc Że Mam Good'a .

2. Owy Policjant Nie Zna Nawet Podstawowych Serwera , A Co Dopiero Ledwo, Ledwo Komendy Policyjne .

3. Podejrzewam Że Ma Cheata Na Pieniądze , Ponieważ Wszystkim Dawał Po $800.000 , Nie Możliwe Jest By Gracz Tyle Zarobił By Każdemu Dawać Po Tyle Pieniędzy .

4. Kiedy Mu Odpowiedziałem Już Pod Wpływem Nerwów " Tak Chuja Mam A Nie Good'a " , Owy Gracz Napisał Mi Że W Takim Razie Godzinę Posiedzę W Jail'u A Nie 20 Minut .

5. Kiedy Gracz Miał Narkotyki boomshot Po Prostu Nie Przejmował Się Tym .

Więc Pytam , Czy Taka Osoba Nadaje Się Do Policji ?

Z Wyrazami Największego Szacunku Do Administracji Serwera , Muszę Niestety Wyrazić Swoją Opinie Iż Ten Gracz , Nie Nadaje Się Do Wyżej Wymienionej Frakcji , Dla Tego , Proszę O Usunięcie Gracza Z Owej Frakcji Policji .

A Żeby Nie Było Strat , Proponuje Dodać Na To Miejsce Innego Gracza Np. Skullinek_PL

A Jeśli To Możliwe To Również Mnie , Iż Znam Wszystkie Komendy Serwera , Policyjne , Mam Praktykę Oraz Nie Wykorzystuje Określonej Frakcji Do Własnych Celów .

Pozdrawiam . Demon

Offline

 

#2 2011-08-08 19:53:04

tomusie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Skarga Na Gracza Bombshot

Znam inną historie. Gracz demon wjechał we mnie i powiedział HWDP wtedy chciał ukraść samochód policyjny. Ale nia udalo mu sie to i zaczelem w niego strzelac mi z pistoletu 9mm z jednego strzału odjelo cale zycie. Wtedy odrodzilem sie i wezwalem posilki iz nie bylo policjni na serwie. Zaczelem pakować kule z shotguna w niego a on dalej uciekal i nie ubywalo mu hp. Dalem sobie wtedy z nim spokuj i gonilem za skullem co wzial narkotyki wtedy przeteleportowal sie jakims cudem do mojego auta pewnie hacker i dal mi 900 000 a ja mu je oddalem powiedzilem ze wole zarobić a wtedy mi je oddal wiedz dalem je skoolowi. Powiedzialem ze ma goda bo strzelalem do niego z shota ciagle a mu nie ubywalo hp a to jest nie mozliwe ze korzystal z gg iz ciagle do mnie pisal ze jestem ciatą itp. Wtedy aresztowalem go na 20 minut za goda a on powiedzial mi ze "huja nie goda" a ja nie mialem co zropbic tylko powiedziec ze 30 minut sobie posiedzi w areszcie. I powiedzial mi ze zloze fałszywą skarge na ciebie i bedziesz miec bana. AHA ON POWIEDZIAL ZE NIE ZNAM KOMEND ONE SĄ OD PRACOWNIKA POD /cmds A gracza /komendy. Sądze ze nie osądzisz mnie adminie za nic. JESTESMY POLICJANTAMI KTÓRZY TRZYMAJĄ SIE REGULAMINU PRAWDA? POZDRAWIAM ADIMANA I NICKA.

Ostatnio edytowany przez tomusie (2011-08-08 19:55:17)

Offline

 

#3 2011-08-09 09:50:52

skulinek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 17
Punktów :   

Re: Skarga Na Gracza Bombshot

Nie chce cie osądzać bom bo jestes moim kumplem ale ja koło ciebie przejechałem z narko a małeś to za przeproszeniem w dupie

Offline

 

#4 2011-08-09 10:22:51

tomusie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Skarga Na Gracza Bombshot

bo on mnie wyzywał

Offline

 

#5 2011-08-09 10:23:50

Adiman

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Skarga Na Gracza Bombshot

Nie stety jest swiadek do wersji Demona BombShot zostaje wyrzucony z policji i zawieszony w prawacgh admina na 2 tygodnie


Zapraszam : 91.204.162.150:8665

Offline

 

#6 2011-08-09 10:26:50

tomusie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: Skarga Na Gracza Bombshot

Przykro mi to stwierdzic ale za kase ktora wydalem na admina mozesz mieć rozprawe mój tata pracuje w sądzie jako świadek wiec nie wiem czy ci sie to opłacało

Ostatnio edytowany przez tomusie (2011-08-09 10:28:35)

Offline

 

#7 2011-08-09 10:30:17

skulinek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 17
Punktów :   

Re: Skarga Na Gracza Bombshot

to tylko potwierdza tere żeś jest dziecak i straszysz rodzicami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heavymetalmusic.pun.pl www.tir.pun.pl www.kgfantasy.pun.pl www.depozytariusz.pun.pl www.wlasnepokemon.pun.pl